?

Log in

No account? Create an account

Академія блоґослов'я / Blogwords Academy

Тут стають блоґерами / Become a blogger here

Social capital

  • less than 10
Name:
Академія блоґослов'я (Blogwords Academy)
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members
Сучасний світ живе у добу інформаційних технологій та початку панування web 2.0, коли людина є виробником контенту (інформаційного продукту). Світське суспільство активно досліджує та застосовує ці технології. Церква теж ситуативно починає проявляти інтерес до новітніх медіа. Хтось з християнських спільнот робить це краще, а хтось – гірше.

Християни завжди наголошують про наявність особливої місії – донесенні Слова Божого до краю землі. Блоґінг, який вже виріс із суто електронного щоденника до стилю публіцистики, є прекрасною можливістю запропонувати світові альтернативний, інший погляд. Проте крім бажання потрібно ще знати та вміти реалізувати свої ідеї.

На тлі потреби навчання християн новітнім технологіям комунікації виникла ідея створення Академії блогослов’я – авторського проекту українського блоґера Миколи Малухи та журналіста Сергія Климовича.

Микола Малуха – відомий як блоґер jesfor – входить до Топ-5 україномовних блоґерів, Топ-30 найкращих українських і Топ-400 (всього 11 млн 350 тис.) слов’яномовних (все за даними Яндекса). Керівник мереженої акції «Пропіаримо Україну в «Монополії». В результаті якої, Київ потрапив до шпальти нової версії гри «Монополія», посів 16-е місце. Був радником Олега Тягнибока на позачергових виборах мера Києва і депутатів у Київську міську раду з пропаганди у соціальних мережах та блогосфері. Брав участь у передвиборчох кампанії партії "Единая Россия" у 2007 році (вибори до Державної Думи). В тому числі завдяки впливовості свого блоґу увійшов до експертного кола щомісячного рейтингу найвпливовіших людей України "Перша сотня", організатори якого є тижневик "Главред" і Фонд "Демократичні ініціативи" (тепер рейтинг публікується у виданні «Оглядач»/«Обозреватель»). Працював журналістом у журналі "Деловой", газеті "Коммерсантъ-Украина", Релігійно-інформаційній службі України. Публікувався в "Українській правді", Санкт-Петербургских ведомостях та решті видань.

Сергій Климович klim_ov_ich – випускник Школи журналістики Києво-Могилянської Академії та НПУ ім. Драгоманова, нині аспірант Національного інституту стратегічних досліджень, журналіст (публікувався на «Українській правді», «Подробностях» тощо).

Наші цінності. Ми стоїмо на християнських біблійних цінностях, що є ґрунтом цього світу. А саме, любов до ближнього, традиційні сімейні цінності, норми моралі тощо. Ми прагнемо єдності та уникаємо міжхристиянських сварок, визначенні хто канонічніший, хто більше належить до Вселенської Церкви, хто краще молиться тощо.

Місія Академії полягає у пропагуванні та захисту (апологетиці) християнських цінностях у постмодерністському, секулярному, гуманістичному суспільстві. Сучасному світові потрібно довести його мовою необхідність сповідування та дотримання біблійних засад.

Візія Академії полягає у створенні чисельного, впливового середовища в українській блоґосфері, що дотримується християнських принципі поза залежністю від деномінації, конфесії.

Тому метою Академії блогослов’я є підготовка «озброєних» блоґерів-християн не лише технічним інструментарієм, знанням, але й ще формування бачення (на місію у блоґосфері), навчання розумінню трендів сучасності.

Стратегія Академії складається із пошуку відповідного середовища (споживачів нашого продукту), пропозиція йому взяти участь у доступному (за ціною, концепцією, формою) навчанні і випуску сертифікованих (не лише документально) «мережевих хрестоносців».

Унікальність. Курс є унікальною (не побоїмося зазначити про відсутність аналогів на пострадянському просторі) авторською розробкою у форматі дистанційного навчання. Його цінність полягає у максимальному прикладному призначенні (хоча лишаємо місце для засадничих тем).
Курс складатиметься із тематичних розділів, основним з яких є «контент», «френдинг», «специфіка блоґосфери».

Доступність. Студенти Академії щотижня отримуватимуть від викладачів текст по темі з ілюстраціями (презентація у Powerpoint) та додатковою літературою (стаття, відскановані сторінки із книг). 90-95% завдань складатимуться із коментування, написання відповідних (за характером, тематикою, акцентуванню тощо) постів, збільшення читачів, проведення інтернет-кампаній.

Ми навчимо студентів: складовим елементам та психологічним особливостям дискусії; покращенню якості власного контенту, його плануванню; збільшенню кількості і покращення якості читачів та коментарів щоденника.
Навчимо «концепції військової флотилії»: комплексне застосування блогів-дзеркал, мікроблоґів, соціальних мереж, відеоблоґу, аудіоподкастингу тощо для просування «флагману» - особистого бренду.

Оскільки ми поки що піонери, вибудовуємо курс, формуємо програму та її зміст, не маємо досвіду (у реалізації подібних навчальних програм), то перший набір вирішили зробити безкоштовним (вашою оплатою стане коментування та цитування). У майбутньому планується вихід на більш серйозний рівень – ребрендінг, корпоративний блоґ/сайт, поповнення бібліотеки новітніми дослідженнями з новітніх медіа, – отже, оплата курсу стане інвестиціями.

Categories

общество, литература, спорт

Social capital

  • less than 10

Statistics